Offer advantages
- spokojna okolica, piękne widoki
- idealny na rodzinne wakacje
- basen ze zjeżdżalnią
- blisko górskich szlaków turystycznych
5.2 /6
100% rated good or very good
Klienci doceniają:
|
na wzgórzu, ok. 3 km od centrum górskiego kurortu SZKLARSKA PORĘBA ze sklepami i restauracjami, ok. 19 km od Jeleniej Góry, ok. 69 km od Zgorzelca, ok. 131 km od Wrocławia.
czterogwiazdkowy, zbudowany w 2019 r., otwarcie w maju 2020 r., nowoczesny, elegancki i stylowy, 104 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, 2 windy, całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna – kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne menu dla dzieci; restauracja à la carte – kuchnia międzynarodowa, bar w lobby; sala konferencyjna dla 70 osób, taras z widokiem na okolicę i dolinę Szklarskiej Poręby; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: punkt internetowy, room-service, parking, sejf w recepcji; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 24 m², nowoczesny i stylowy, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny), sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon.
2 baseny kryte: główny – ok. 80 m², gł. 1,3 m, rekreacyjny – ok. 36 m², brodzik dla dzieci, zewnętrzne jacuzzi na tarasie, zjeżdżalnia; pokój zabaw dla dzieci; w pobliżu hotelu górskie szlaki turystyczne.
0048/756299500, www.radissonhotels.com/pl-pl
- Wi-Fi
Poland — Mountains
Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.
Radisson w sercu Karkonoszy! Hotel z klasą i charakterem o nowoczesnym dizajnie idealnie harmonizuje z górską przyrodą i na pewno zachwyci tych, którzy nie tylko kochają góry i piękne miejsca jak Szklarska Poręba, ale także lubią nowe hotele, skandynawski styl, doceniają estetykę wnętrz i hotelowe udogodnienia na wysokim poziomie.
POŁOŻENIE: na wzgórzu, ok. 3 km od centrum górskiego kurortu SZKLARSKA PORĘBA ze sklepami i restauracjami, ok. 19 km od Jeleniej Góry, ok. 69 km od Zgorzelca, ok. 131 km od Wrocławia.
HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2019 r., otwarcie w maju 2020 r., nowoczesny, elegancki i stylowy, 104 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, 2 windy, całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna – kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne menu dla dzieci; restauracja à la carte – kuchnia międzynarodowa, bar w lobby; sala konferencyjna dla 70 osób, taras z widokiem na okolicę i dolinę Szklarskiej Poręby; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: punkt internetowy, room-service, parking, sejf w recepcji; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 24 m², nowoczesny i stylowy, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny), sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon.
SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny kryte: główny – ok. 80 m², gł. 1,3 m, rekreacyjny – ok. 36 m², brodzik dla dzieci, zewnętrzne jacuzzi na tarasie, zjeżdżalnia; pokój zabaw dla dzieci; w pobliżu hotelu górskie szlaki turystyczne.
KONTAKT: 0048/756299500, www.radissonhotels.com/pl-pl
- Wi-Fi
Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/
*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.
Practical information
Ocena hotelu
Customers have awarded:
- Good food
- Service
- Standard of rooms
Zadbany, bardzo dobry hotel. Zadbany, ładny hotel z pięknym widokiem na góry, pyszne jedzenie, dobra obsługa
Zadbany, bardzo dobry hotel. Zadbany, ładny hotel z pięknym widokiem na góry, pyszne jedzenie, dobra obsługa
Idealnie ! Klimat hotelu ,obsługa ,położenie i jedzenie -wszystko na najwyższym poziomie .
Idealnie ! Klimat hotelu ,obsługa ,położenie i jedzenie -wszystko na najwyższym poziomie .
Piękny nowy hotel, przestronne pokoje, świetny basen ze zjeżdżalnią dla dzieci, strefą SPA, pyszne jedzenie, w odległości dosyć sporego spaceru od centrum, za to w dobrej lokalizacji do spacerów (...)
Piękny nowy hotel, przestronne pokoje, świetny basen ze zjeżdżalnią dla dzieci, strefą SPA, pyszne jedzenie, w odległości dosyć sporego spaceru od centrum, za to w dobrej lokalizacji do spacerów po szlakach wycieczkowych. Jedyny minus za zakaz przyjazdu z czworonogiem ( nawet takim dwukilogramowym Chihuahua, chociaż w pokojach nawet nie ma dywanu..) . Mimo usilnych próśb, chęci podpisania czegokolwiek w ramach ewentualnie powstałych szkód.. manager nie zgodziła się na pobyt psa . Musieliśmy wracać trzy godziny do domu żeby odwieźć psa bo możliwości rezygnacji i zwrotu pieniędzy za opłacony pobyt też nie było .. Mój błąd - nie doczytałam zapisów regulaminu hotelowego ale nie raz byłam już w Radissonach z pupilem i zawsze był miłe widziany . Niestety ten hotel jest wyjątkiem :( - tylko z tego powodu już nigdy tam nie wrócimy . Poza tym hotel godny polecenia.
Piękny nowy hotel, położony z cudownym widokiem. Przepyszne jedzenie :)) Bardzo miła obsługa. Ciepły, czysty basen jak i sauny.
Piękny nowy hotel, położony z cudownym widokiem. Przepyszne jedzenie :)) Bardzo miła obsługa. Ciepły, czysty basen jak i sauny.
Hotel ładny, pokoje w miarę przestronne. W czasie w którym razem z rodziną byliśmy gośćmi hotelowymi obsługa hotelu była na umiarkowanym poziomie - recepcja ok, restauracja opryskliwi. W dniu (...)
Hotel ładny, pokoje w miarę przestronne. W czasie w którym razem z rodziną byliśmy gośćmi hotelowymi obsługa hotelu była na umiarkowanym poziomie - recepcja ok, restauracja opryskliwi. W dniu naszego wyjazdu w hotelu był jakiś audyt wewnętrzny, wiec być może coś się zmieni. Jeśli chodzi o posiłki, były dobre, ale odbiegały od tych standardów które spotkaliśmy w innych hotelach tej sieci, ale również w trakcie audytu zostały wytknięte niedociągnięcia przez Panią audytorke wiec bardzo możliwe ze już kolejni goście będą korzystać z lepszej oferty chociażby sniadaniowej. Basen mały, ale można się zrelaksować :) Kącik dla dzieci przestronny, nasz synek był zadowolony z zabawy tam.
Hotel super, pokój bez uwag, czysto, pachnąco, wspaniałe wielkie łóżka. Wyżywienie : śniadania w porządku, mieliśmy opcje 3 posiłków i w tej opcji lunch super, w opcji obiadokolacji, dużo opcji (...)
Hotel super, pokój bez uwag, czysto, pachnąco, wspaniałe wielkie łóżka. Wyżywienie : śniadania w porządku, mieliśmy opcje 3 posiłków i w tej opcji lunch super, w opcji obiadokolacji, dużo opcji czysto obiadowych, a bardzo mało kolacyjnych, praktycznie dzień w dzień takich samych wędlina, ser, warzywa. Obsługa hotelowa, miłe panie, jednakże było ich za mało, biedne musiały biegać i się nie wyrabiały. Strefa saun i basenów czysta schludna, ale w opcji pełnego obłożenia hotelu niestety za mała ;( Plus za KidsClub, co prawda przydałaby się osoba w postaci animatora, gdyż w przypadku jednego rodzica ciężko iść np na basen, zostawiajac dziecko bez opieki.
Ładny wystrój,stonowane kolory, współgrające ze sobą,dobrze rozlokowane pomieszczenia.Miła obsługa.
Ładny wystrój,stonowane kolory, współgrające ze sobą,dobrze rozlokowane pomieszczenia.Miła obsługa.
Co do czystości pokoju mogłoby być częściej ,jedzenie super obsługa miła i pomocna ogólne wrażenia z pobytu w hotelu super.Polecam hotel blisko na szlaki i do centrum
Co do czystości pokoju mogłoby być częściej ,jedzenie super obsługa miła i pomocna ogólne wrażenia z pobytu w hotelu super.Polecam hotel blisko na szlaki i do centrum
Piękny nowy hotel, bardzo elegancki. Świetny basen z wielkimi oknami, dzięki którym można z ciepłej wody podziwiać urokliwy krajobraz leśno-górski, nawet w brzydkie dni - cudne rozwiązanie. (...)
Piękny nowy hotel, bardzo elegancki. Świetny basen z wielkimi oknami, dzięki którym można z ciepłej wody podziwiać urokliwy krajobraz leśno-górski, nawet w brzydkie dni - cudne rozwiązanie. Tylko jeden z ratowników wykonywał swoje obowiązki, reszta w ogóle nie zwracała uwagi na kąpiących się, w tym mnóstwo maluchów. Hotel położony w doskonałym punkcie (od wschodu Karkonoski Park Narodowy), choć od południowego zachodu tuż przed oknami jest budowa. Restauracja hotelowa usytuowana w najładniejszym miejscu hotelu, z uspokajającym krajobrazem za wielkimi oknami, możliwość jedzenia posiłków na tarasie. Teren ładny, ale jeszcze nie całkiem zagospodarowany. Jedzenie wyśmienite, obsługa miła, pomocna. Ładna sala zabaw wewnątrz (ale brakuje placu zabaw na zewnątrz), siłownia. Pokoje przyjemne, łazienki ze świetnymi prysznicami (minus taki, że duże ręczniki i szlafroki basenowe w ogóle nie chcą tam schnąć), bo nie ma ich gdzie suszyć. Mieliśmy rezerwację z Itaki, więc nie powinniśmy płacić kaucji po przyjeździe, ale taką opłatę hotel chciał od nas pobrać (musieliśmy wyjaśniać sprawę). Żelazko było, ale kiepskiej jakości. Balkon długi na całe piętro zamiast oddzielnych balkonów - niby ok, ale jeśli ktoś z pokoju obok akurat tam siedział albo miał głupi pomysł, żeby wykonywać ćwiczenia fizyczne, to już było trochę nieciekawe.
Hotel nowy oddalony od centrum miasta pokoje duże , czyste ,wygodne łóżka obsługa hotelu profesjonalna , posiłki bardzo dobre ,urozmaicone, ładne baseny i sauny. Minus za balkony bez (...)
Hotel nowy oddalony od centrum miasta pokoje duże , czyste ,wygodne łóżka obsługa hotelu profesjonalna , posiłki bardzo dobre ,urozmaicone, ładne baseny i sauny. Minus za balkony bez przepierzeń powodujące brak prywatności .
super hotel jeszcze pachnący świeżością. Położony w spokojnej okolicy z uroczym widokiem na góry. Jedzenie bardzo smaczne a możliwość spożywania posiłków na tarasie podkresla klimat tego (...)
super hotel jeszcze pachnący świeżością. Położony w spokojnej okolicy z uroczym widokiem na góry. Jedzenie bardzo smaczne a możliwość spożywania posiłków na tarasie podkresla klimat tego miejsca. Polecam
Jedyny zgrzyt to moment przybycia kiedy dowiedziałam się ze brak mojej rezerwacji a okazało się ze pokój zarezerwowany na nazwisko mojego Towarzysza mimo ze robiłam rezerwacje i z mojego konta (...)
Jedyny zgrzyt to moment przybycia kiedy dowiedziałam się ze brak mojej rezerwacji a okazało się ze pokój zarezerwowany na nazwisko mojego Towarzysza mimo ze robiłam rezerwacje i z mojego konta poszła opłata . Nie rozumiem takiego zwyczaju. Druga sytuacja to ta ze za cały pobyt proszono nas o kaucje za wydatki dodatkowe na terenie hotelu . Strona powinna zawierać takie informacje. Wysoki profesjonalizm obsługi spowodował ze nie znaleźliśmy rozwiązanie mimo ze dysponuje karta płatnicza S nie kredytowa oraz nie posiadałam takiej wysokości gotówki. Dla tych którzy chodzą po górach S potem chcą odpocząć w spokoju i z dała id zgiełku w spa, serdecznie polecam.
Currently unavailable
- send an enquiry
- callcenter.tel_pl
- +48 77 4476707
- mon-fri: 8-17